Yongnuo FJ-SW126G1202000E to wydajny zasilacz sieciowy o kompaktowej budowie. Został zaprojektowany z myślą o urządzeniach wymagających napięcia 12 V i natężenia 2 A. Zasilacz posiada wtyk zasilania DC 5,5 / 2,5 mm.
Przejdź do pełnego opisu
Producent: Yongnuo (przejdź do produktów)
Zasilacz sieciowy Yongnuo FJ-SW126G1202000E - 12 V / 2 A, wtyk DC 5,5 / 2,5 mm
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Dostępność:
product-availability-module dostępny w magazynie sklepu
Czas wysyłki: 24 godziny
Zapytaj o produkt
Kupuj na raty
Oferta dla firm
Oblicz ratę w Leasingu
Otwórz kalkulator raty BNP Paribas
Opis
Zasilacz sieciowy Yongnuo FJ-SW126G1202000E - 12 V / 2 A, wtyk DC 5,5 / 2,5 mm widok z góry na cały zestaw
Szeroka kompatybilność
Bezpieczeństwo i niezawodność
Urządzenie spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, może być zasilane z sieci elektrycznej 100-240 V; 50/60 Hz; 0,6 A max.
Logo marki Yongnuo
Specyfikacja
  • model: FJ-SW126G1202000E
  • wejście: 100-240 V; 50/60 Hz; 0,6 A max
  • wyjście: 12 V; 2 A; 24 W
  • wymiary zasilacza: 6,5 x 4 x 6,5 cm
  • długość przewodu: 2 m
  • waga: 120 g
Kompatybilność
  • lampy LED Yongnuo:
    • YN300 III
    • YN216
    • YN1410
    • YN300 Air
    • YN160 III
    • YN168
    • YN360
Zawartość zestawu