Yongnuo FJ-SW20171205000D to wydajny zasilacz sieciowy o kompaktowej budowie. Został zaprojektowany z myślą o urządzeniach wymagających napięcia 12 V i natężenia 5 A.
Przejdź do pełnego opisu
Producent: Yongnuo (przejdź do produktów)
Zasilacz sieciowy Yongnuo FJ-SW20171205000D - 12 V / 5 A, wtyk DC 5,5 / 2,5 mm
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Dostępność:
product-availability-module dostępny w magazynie dostawcy
Czas wysyłki: 24 godziny
Zapytaj o produkt
Kupuj na raty
Oferta dla firm
Oblicz ratę w Leasingu
Otwórz kalkulator raty BNP Paribas
Opis
Zestaw 4 lamp LED Aputure MC Travel Kit - zestaw w walizce
Urządzenie spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, może być zasilane z sieci o napięciu 100-240 V.
Łączna długość przewodów zasilacza wynosi 5 m.
Specyfikacja
  • model: FJ-SW20171205000D
  • wejście: 100-240 V; 50/60 Hz; 1,5 A max
  • wyjście: 12 V; 5 A; 60 W
  • wtyk wyjściowy: DC 5,5 / 2,5 mm
  • wymiary zasilacza: 12 x 3,5 x 5,5 cm
  • długość przewodu zasilacza: 2 m
  • długość przewodu sieciowego: 3 m
  • waga: 415 g
Kompatybilność
  • lampy LED Yongnuo:
    • YN600L
    • YN300 III
    • YN168, YN216
    • YN1410
    • YN300 Air
    • YN160 III
    • YN360
    • YN608
    • YN600 RGB
    • YN308
    • YN600 Air
Zawartość zestawu
  • zasilacz sieciowy Yongnuo FJ-SW20171205000D - 12 V / 5 A