Yongnuo FJ-SW202719006000D to wydajny zasilacz o kompaktowej budowie, zaprojektowany do urządzeń wymagających napięcia stałego 19 V i natężenia 6 A. Umożliwia zasilanie lamp Yongnuo z sieci elektrycznej o napięciu 100-240 V. Trzy-pinowa wtyczka zasilacza zaopatrzona została w blokadę, zapobiegającą przypadkowemu wypięciu z gniazda lampy.Zasilacz kompatybilny jest z lampami LED Yongnuo: YN860 Specyfikacjazasilanie: 100-240 V; 50/60 Hz; 3,0 A maxprąd wyjściowy: 19 V; 6 Awymiary: 6,5 x 17 x 3,3 cm + kablełączna długość kabli zasilacza: 5 mwaga: 630 gKompatybilnośćlampy Yongnuo YN860Zawartość zestawuzasilacz FJ-SW202719006000Dkabel sieciowy
Przejdź do pełnego opisu
Producent: Yongnuo (przejdź do produktów)
Zasilacz sieciowy Yongnuo FJ-SW202719006000D - 19 V / 6 A, wtyk 3-pinowy
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Dostępność:
product-availability-module dostępny w magazynie sklepu
Czas wysyłki: 24 godziny
Zapytaj o produkt
Kupuj na raty
Oferta dla firm
Oblicz ratę w Leasingu
Otwórz kalkulator raty BNP Paribas
Opis